Zakończenie Ligi Halowej

20 października odbyło się zakończenie Skockiej Ligi Halowej 2018.

W turnieju wzięło udział 11 drużyn skupiających 153 zawodników.. Łącznie we wszystkich kolejkach turnieju strzelono 371 goli. w turnieju najlepszą drużyną okazała się drużyna " Zjednoczeni Koptrans".

Najlepszym strzelcem turnieju został Bartosz Belter ( Zjednoczeni Koptrans) po rozegraniu rzutów karnych z Mateuszem Chełmikowskim ( Młodzi Kiszkowo) . Obaj zdobyli po 18 goli.

Najlepszy bramkarz , z największą ilością interwencji Mateusz Zieliński (Belweder Team)

Najlepszy zawodnik Fair Play Adam Dull (Rossoneri)

Nagrodę specjalną otrzymali również najwierniejsi kibice, którzy byli obecni we wszystkich  rozgrywkach turnieju, państwo Małgorzata i Krzysztof Stoińscy.

Dziękujemy panu Burmistrzowi Tadeuszowi Kłosowi za przybycie na zakończenie turnieju, oraz wręczenie wszystkim zespołom pamiątkowych pucharów, piłek oraz statuetek.  Wszyscy zawodnicy otrzymali także losy, dzięki którym każdy wygrał dodatkowe upominki.

Klasyfikacja końcowa Turnieju SLH 2018

I    m-ce Zjednoczeni Koptrans     31 pkt

II   m-ce Akapulko                          25 pkt

III  m-ce Młodzi Kiszkowo              23 pkt

IV  m-ce Rossoneri                         21 pkt

V   m-ce Dream Team                      19 pkt

VI  m-ce Krecik Team                      19 pkt

VII m-ce Max Sport Kakulin            19 pkt

VIII m-ce USW Bolechowo Osiedle 15 pkt

IX  m-ce Belweder Team                  10 pkt

X  m-ce Rościnno                             9 pkt

XI m-ce Andraka team                      3 pkt

Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim zawodnikom, kibicom, sędziemu, opiekunom hali za uczestnictwo w rozgrywkach,oraz pani Kindze Pilnej i panu Burmistrzowi, za pomoc w zorganizowaniu tego wspaniałego turnieju.

Włodzimierz Załęski

Mariusz Andrzejewski